Cestovní podložka na jógu Manduka eKO SuperLite Travel Mat

Hledáte-li cestovní podložku a chcete opravdu lehkou, skladnou a na celém světě jednu z nejpopulárnějších, pak Manduka eKO SuperLite Travel Mat je pro Vás jasná volba. Tuto jógovou podložku s sebou můžete vzít opravdu kamkoliv. Lze snadno poskládat do tašky, takže je ideálním společníkem pro jógína cestovatele.

Podložka je opravdu tenká, jde spíše o "protiskluzovou vrstvu" než o měkký podklad. Odměnou je pak jógování bez podkluzování kdekoliv na světě!

Jakmile dorazíte na svých cestách do cíle, doporučujeme jógamatku skladovat klasicky srolováním. Přeci jen jde o přírodní materiál a dlouhodobé skladovaní v poskládaném stavu by podložce nemuselo dělat dobře. Pokud tedy myslíte na přírodu a navíc hodně cestujete, eKO SuperLite® Travel Mat je jasná volba.

Při výrobě jógamatek eKO se používají výhradně netoxická změkčovadla. Neobsahují tedy žádné chemické pěnotvorné prostředky ani žádná AZO barviva. Až vám jednou tato jógamatka doslouží a skončí někde na skládce, nezůstane po ní ani památky, kompletně se rozloží. Do té doby ale máte spoustu času!

JAK SI VYBRAT CESTOVNÍ PODLOŽKU?

 

YogaGuru.cz doporučuje

Hodnocení zákazníků

"Rychlá a příjemná komunikace. Rychlé odeslání."
Ověřený zákazník, před 1 týden
  • rychlá komunikace a ochota vyřídit reklamaci
  • kvalitní zboží a servis
  • velmi profesionální
Ověřený zákazník, před 2 týdny
  • Rychlost, kvalita zboží
Ověřený zákazník, před 3 týdny