Jógová deka z recyklované vlny Manduka Recyckled Wool Blanket Sediment

Jógová deka z recyklované vlny Manduka Recyckled Wool Blanket Sediment
 • Jógová deka z recyklované vlny Manduka Recyckled Wool Blanket Sediment
 • Jógová deka z recyklované vlny Manduka Recyckled Wool Blanket Sediment
 • Jógová deka z recyklované vlny Manduka Recyckled Wool Blanket Sediment
 • Jógová deka z recyklované vlny Manduka Recyckled Wool Blanket Sediment

Deka je vyrobena ze 100% recyklovaných vláken (vlna + textilie), materiál je pevný, hřejivý, deka se snadno tvaruje a dobře se skládá - aby pomohla vašemu tělu v nejrůznějších jógových pozicích. Využití je jen na vás: skládejte, rolujte a stohujte ji jakýmkoli způsobem, který vás podpoří v prohloubení vaší jógové praxe.

Deky se používají především v restorativní, prenatální a Iyengar józe a jsou skvělou náhradou za jógový polštář (bolster). Deku můžete také složit a použít ji k sezení, jako alternativu k meditačnímu polštáři. Někteří jogíni si dekou podkládají kolena nebo záda (během odpočinkové pozice Šavásana) pro větší komfort, a oceníte ji také jako přikrývku pro zahřátí.

Vyrobeno v Indii.

Další informace 
Výrobce: 
1 275,00 Kč
Dostupnost: 
Prodej ukončen
-+

Prosím informujte mě, až bude produkt skladem.

 • Parametry
 • Péče a použití
 • O značce
 • Chci se zeptat...

Rozměry: 152 cm x 208 cm
Hmotnost: 1,6 kg
Materiál: 75% recyklovaná vlna, 25% recyklovaná syntetická vlákna

 • Overlockové prošívání okrajů, aby se zabránilo třepení
 • Hustá vazba je odolná proti roztažení

Meditujte, hýbejte se, nebo jen relaxujte. Deka od manduky z recyklované vlny je navržena tak, aby se dala složit, stohovat, srolovat nebo zabalit pro podepření těla v jednotlivých ásanách a pro celkové pohodlí, ať už jste v jógovém studiu, nebo na gauči. Díky hustě tkané konstrukci je deka odolná proti roztažení.

Doporučeno chemické čištění. Lze prát ručně na studený, jemný cyklus s použitím jemných pracích prostředků. Nesušit v sučičce. V případě potřeby můžete i vyžehlit.

O Manduce

Manduka jógou zkrátka žije. Vybavení na jógu, které vyrábí, je promyšlené do posledních detailů, včetně nápaditého a inspirativního designu! Středobodem její filozofie je ale ekologická odpovědnost. Manduka při výrobě nepoužívá žádné toxické látky a kdykoli je to možné, pracuje s přírodními, recyklovatelnými anebo biologicky rozložitelnými materiály. A jak to vlastně celé začalo?

Před více než 10 lety navrhl architekt a jógín Peter Sterios jednoduchou černou elegantní jógamatku (dnešní Black Mat® PRO). Ta mu poskytovala dokonalou stabilitu, kterou při praktikování jógy hledal. O svůj úžasný objev se chtěl podělit s ostatními, a tak novou jógamatku poslal darem všem mistrům jógy, kteří ho v životě inspirovali - jako vyjádření své úcty a poděkování. Tito učitelé se o skvělou jógamatku dál dělili se svými studenty a nová společnost, Manduka, byla na světě!

Název Manduka je odvozen od jógové pozice „žába“ – Mandukasana

Dotaz k produktu

Dotaz k produktu Jógová deka z recyklované vlny Manduka Recyckled Wool Blanket Sediment

Hodnocení zákazníků

 • Rychlé doručení, kvalitní oblečení
Ověřený zákazník, před 1 měsíc
"Vše rychlé, bezvadné"
Ověřený zákazník, před 1 měsíc
"Rychlá a příjemná komunikace. Rychlé odeslání."
Ověřený zákazník, před 2 měsíce