Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat 4,7 mm Midnight

Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat 4,7 mm Midnight
 • Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat 4,7 mm Midnight
 • Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat 4,7 mm Midnight
 • Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat 4,7 mm Midnight
 • Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat 4,7 mm Midnight

Naše nejprodávanější a nejoblíbenější podložka na jógu. Barva Midnight  (půlnoční modrá) je prostě univerzální - oblíbená u jogínek i jogínů. A navíc stejně jako ke všem jógovým podložkám z řady PRO na ni Manduka poskytuje doživotní záruku na materiál - další jogamatku už nebudete potřebovat.

Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat je skvělou volbou pro ty, kteří jógu cvičí často a potřebují jógovou podložku přenášet z místa na místo. Vyrobena je ze směsi polyesteru a PVC s ekologickou certifikací pro nadstandardní komfort a dlouhou životnost. Jogamatka se nebude opotřebovávat, nehrozí žádné drolení, olupování, ani roztržení, vhodná je i pro větší zátěž, například při velmi častém praktikování jógy. Materiál je hutný, silný, jógová podložka skvěle pruží, takže zmírňuje zatížení kloubů, zároveň ale poskytuje potřebnou stabilitu ve všech jógových pozicích. Podložka na jógu PROlite® Mat je lehčí variantou Manduka PRO, vlajkové lodi společnosti Manduka. Materiál obou podložek na jógu je totožný, liší se rozměrem a tloušťkou. Jógová podložka PROlite® Mat se hodí na cvičení doma, v jógových studiích, i na cestách.

Tato jógová podložka je k dispozici také v prodloužené variantě 200 cm.

 

Další informace 
2,0 kg 4,7 mm Standardní 180 x 61 cm
Výrobce: 
2 550,00 Kč
Dostupnost: 
Skladem
Zítra u vás doma [Více v Poštovné a doprava]
doprava zdarma
-+
 • Parametry
 • Péče a použití
 • O značce
 • Chci se zeptat...

Standardní rozměr: 2,0 kg, 180 cm délka, 61 cm šířka, 4,7 mm tloušťka

 • Komfort při cvičení, skvělá stabilita ve všech pozicích
 • Vynikající odolnost, dlouhá životnost
 • Skvělá pro ty, kteří praktikují často a potřebují svou podložku přenášet z místa na místo
 • Protiskluzová úprava, zároveň však optimální možnost "skluzu" pro plynulé proskoky mezi pozicemi, přetáčení chodidel ve stojných pozicích apod.
 • Zmírňuje zatížení kloubů a páteře při cvičení na tvrdém povrchu
 • Poskytuje stabilitu na tvrdých i měkkých površích
 • OEKO-TEX® certifikát, vyrobeno bez škodlivých emisí
 • 100% latex free
 • Pokud nepotřebujete podložku pravidelně přenášet a hledáte větší rozměr a tloušťku, pak doporučujeme ze stejného materiálu jógamatku Manduka PRO

Podložka je skvěle přilnavá na nejrůznějších površích - koberec, beton, dřevěná podlaha, tráva atd. Spodní přilnavou část poznáte podle reliéfních koleček. Díky uzavřené buněčné struktuře dovnitř neprosákne žádná vlhkost, tedy ani pot, a nemnoží se v ní ani žádné bakterie. Snadno se umývá. PROlite® Mat byla vyvinuta s respektem k udržitelnému rozvoji: vysoce kvalitní materiál se neolupuje, netrhá a jeho dlouhá životnost snižuje celosvětovou spotřebu podložek.

PRO DENNÍ PÉČI: Na povrch podložky nastříkejte po každém cvičení čistič Manduka Mat and Refresh. Čistým hadříkem setřete dosucha.

PRO DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ: Použijte Manduka Botanical Cleaner (více instrukcí přímo u produktu)

Před srolováním nechejte podložku uschnout. Neumývejte jógamatku ve vaně ani ve sprše, a v žádném případě ji neperte v pračce - zničili byste pračku i podložku.

Skladování:
Srolujte podložku spodní vrstvou (s reliéfními kolečky) dovnitř. Tím docílíte toho, že vám pak při cvičení nebudou překážet rohy podložky, nebudou se samovolně stáčet vzhůru.

A jak jógamatku nejlépe "zajet"?

Používejte ji! Praktikujte tak často, jak jen to jde, nejlépe denně. To je zaručený recept. Pravidelnou jógovou praxí se vlastnosti podložky výrazně zlepšují.

O Manduce

Manduka jógou zkrátka žije. Vybavení na jógu, které vyrábí, je promyšlené do posledních detailů, včetně nápaditého a inspirativního designu! Středobodem její filozofie je ale ekologická odpovědnost. Manduka při výrobě nepoužívá žádné toxické látky a kdykoli je to možné, pracuje s přírodními, recyklovatelnými anebo biologicky rozložitelnými materiály. A jak to vlastně celé začalo?

Před více než 10 lety navrhl architekt a jógín Peter Sterios jednoduchou černou elegantní jógamatku (dnešní Black Mat® PRO). Ta mu poskytovala dokonalou stabilitu, kterou při praktikování jógy hledal. O svůj úžasný objev se chtěl podělit s ostatními, a tak novou jógamatku poslal darem všem mistrům jógy, kteří ho v životě inspirovali - jako vyjádření své úcty a poděkování. Tito učitelé se o skvělou jógamatku dál dělili se svými studenty a nová společnost, Manduka, byla na světě!

Název Manduka je odvozen od jógové pozice „žába“ – Mandukasana

Dotaz k produktu

Dotaz k produktu Podložka na jógu Manduka PROlite® Mat 4,7 mm Midnight

Hodnocení zákazníků

 • Mega rýchle dodanie, krasny tovar
Ověřený zákazník, před 23 hodiny
 • Expresné vybavenie objednávky a tiež doručenie tovaru
Ověřený zákazník, před 4 týdny
 • Rychlé doručení, kvalitní oblečení
Ověřený zákazník, před 2 měsíce