Tílko Saprema Durga singlet Tyrkys

Tílko Saprema Durga singlet Tyrkys
  • Tílko Saprema Durga singlet Tyrkys
  • Tílko Saprema Durga singlet Tyrkys
  • Tílko Saprema Durga singlet Tyrkys
  • Tílko Saprema Durga singlet Tyrkys
Top Durga singlet je vyrobený z bambusu v kombinaci s lycrou. Tento materiál si zamilujete, je jemný, příjemný a pro cvičení maximálně komfortní. Top má prodlouženou délku přes zadek a široký spodní lem zajišťuje, aby se top neshrnoval ani v obrácených pozicích. Krásný je také detail na zádech - ramínka stažená k sobě. Durga singlet vám poslouží také jako "mini šaty" přes legíny na denní nošení.
Další informace 
Značka: 
920,00 Kč
736,00 Kč
Dostupnost: 
Prodej ukončen
 Bezplatné vrácení/výměna zboží
 Expedujeme ihned
 Možnost vrácení zboží do 14 dní
 Doprava Zásilkovnou nad 1500 Kč zdarma
  • Parametry
  • Tabulka velikostí
  • O značce
  • Chci se zeptat...

Materiál: 96% bambus, 4% elastan

Zvolte o jedno číslo menší velikost, než obvykle nosíte (pokud běžně nosíte S, zvolte u tohoto topu XS).

Ekologické certifikace:

  • GOTS (Global Organic Textile Standard) - standardy této certifikace upravují ekologická, sociální i etická hlediska textilního zemědělství a výroby
  • OEKO-TEX® Standard 100 - nezávislý testovací systém textilního průmyslu, kontroluje se ekologicky šetrná výroba a vyloučeno je použivání chemických látek
Nabízíme našim zákazníkům BEZPLATNOU výměnu/vrácení zboží prostřednictvím sítě poboček Zásilkovny (www.zasilkovna.cz nebo www.zasielkovna.sk) pro případ že by vám produkt neseděl.
O Sapremě

Saprema of Sweden je značka, pod kterou vyrábí oblečení švédská jogínka a návrhářka Anna Asplund.

Slovo Saprema pochází ze sanskrtu a lze jej volně přeložit jako "s božskou láskou". Anna Asplund dodává: "S láskou pro všechny bez rozdílu, ať už máte jakoukoliv postavu, ať už jste žena, nebo muž, s láskou pro všechny, kteří se chtějí hýbat, být aktivní a být přitom v pohodlí."

Saprema navrhuje a vyrábí oblečení na jógu a tanec z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Všechny modely vznikají v rámci férového výrobního řetězce. Oblečení je velmi kvalitní, příjemné a pohodlné.

Všechny materiály, ze kterých se oblečení Saprema vyrábí, mají certifikace GOTS a OEKO-TEX® Standard 100. Jde o bio bavlnu, bambus, lycru a elastan. Látky jsou měkké a zajišťují tělu volný pohyb.

"Všechny modely šijeme ručně v Evropě a všichni naši zaměstnanci dostávají plat na úrovni evropského standardu, vyloučena je u nás dětská práce. Saprema je férová," vysvětluje Anna Asplund.

Dotaz k produktu

Dotaz k produktu Tílko Saprema Durga singlet Tyrkys

Hodnocení zákazníků

  • Rýchla komunikácia
  • Súper cena
  • Kvalitný tovar
  • Rýchle doručenie
Ověřený zákazník, před 2 měsíce
"Naprosto skvělá až výjimečná komunikace. Nn dnešní poměry jsou velmi ochotní a vstřícní..."
Ověřený zákazník, před 2 měsíce
  • Rychlé vyřízení
Ověřený zákazník, před 2 měsíce

Ještě by se vám mohlo líbit