Poštovné a doprava

Jak to u nás funguje?

Nic složitého: při vytváření objednávky stačí zvolit typ dopravy - osobní odběr na pobočkách Zásilkovny, kurýrní služba podle vytíženosti (ČR: DPD, InTime nebo Geis, SR: GLS, SPS nebo ReMax), nebo Slovenská pošta pro slovenské zákazníky. Poté vyberete způsob platby (platba na dobírku, online bankovním převodem nebo platební kartou). A pak už je to fofr. V následující tabulce vidíte přibližný termín dodání a cenu za dopravu, zkrátka kdy a za kolik budete mít balík od YogaGuru.cz doma. Termíny považujte prosím za přibližné, expedujeme každý den, u dopravců ale někdy může dojít ke zdržení, které bohužel neovlivníme.

Uvedené termíny jsou platné pokud uskutečníte objednávku do 10:00 následujícího pracovního dne.

Poštovné zdarma nad 1500 Kč/80 EUR

V rámci ČR neplatíte poštovné u objednávek nad 1500 Kč - platí pro všechny dopravce v rámci ČR. Výjimkou je doručení nadrozměrných zásilek, které je zpoplatněno.

V rámci SR neplatíte poštovné u objednávek nad 80 EUR ( pouze přes Zásilkovnu, ostatní dopravci jsou zpoplatněni).

Kdy bude balík s novými kousky u vás?

 
CENA CELÁ ČR
   
Zasilkovna.cz
(Při objednávce nad 1500 Kč ZDARMA v rámci ČR)
DOBÍRKA 65 Kč Středa, 22. května
ONLINE PLATBA 50 Kč
Doručení na adresu
DPD
(Při objednávce nad 1500 Kč ZDARMA v rámci ČR)
DOBÍRKA 116 Kč Středa, 22. května
ONLINE PLATBA 88 Kč
 
CENA CELÁ SR
Zasilkovna.cz
(Při objednávce nad 80 EUR ZDARMA v rámci SR)
DOBÍRKA 3,84 EUR Čtvrtek, 23. května
ONLINE PLATBA 3,00 EUR
GLS DOBÍRKA 8,11 EUR Čtvrtek, 23. května
ONLINE PLATBA 6,90 EUR
Slovenská pošta DOBÍRKA 9,68 EUR Čtvrtek, 23. května
ONLINE PLATBA 8,47 EUR

 

Nadrozměrné zboží

Některé produkty jsou na přepravu hodně velké, vyžadují tedy speciální zacházení, aby k Vám v pořádku doputovaly. Využíváme proto kurýrní služby DPD (pro ČR i Slovensko). V procesu objednávky tato volba bude nabídnuta automaticky. Termín doručení oproti výše uvedené tabulce (DPD) se může o 1-2 dny lišit. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Doručení na adresu - Zásikovna Domů (Česká republika)

Společnost Zásilkovna doručí balíček od nás až k Vašim dveřím. V případě, že řidič Zásilkovny Vás nezastihne doma, uloží zásilku na nejbližším vhodném výdejním místě a máte tak pořád možnost vyzvednout si zásilku ještě tentýž den.

Nejvýhodnější doručení (Slovensko)

V některých případech je bohužel kapacita jednotlivých dopravců omezená z důvodu velkého vytížení. Proto společnost Zásilkovna (která pro nás zajišťuje kompletní přepravu) najde kurýrní službu s volnou kapacitou, která doručí zásilky co nejrychleji v daném dni a regionu. Aktuálně se v rámci této služby využívají dopravní kapacity GLS, Remax nebo UPS pro Slovensko. Před doručením budete dostatečně dopředu informováni, kterého kurýra můžete očekávat.

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny - YogaGuru doporučuje

Přes Zásilkovnu si můžete zboží od nás vyzvednout osobně, přestože neprovozujeme kamenný obchod. Poboček má Zásilkovna v ČR a SR už opravdu hodně, takže je pravděpodobné, že některou z nich máte poblíž i vy. Seznam všech poboček si můžete prohlédnout zde:

Načítání: seznam poboček osobního odběru

 

Hodnocení zákazníků

  • Expresné vybavenie objednávky a tiež doručenie tovaru
Ověřený zákazník, před 3 týždne
  • Rychlé doručení, kvalitní oblečení
Ověřený zákazník, před 2 mesiace
"Vše rychlé, bezvadné"
Ověřený zákazník, před 2 mesiace