Velký ručník na jógu se silikononovými body Manduka yogitoes+ Camo Elderberry

Velký ručník na jógu se silikononovými body Manduka yogitoes+ Camo Elderberry
 • Velký ručník na jógu se silikononovými body Manduka yogitoes+ Camo Elderberry
 • Velký ručník na jógu se silikononovými body Manduka yogitoes+ Camo Elderberry
 • Velký ručník na jógu se silikononovými body Manduka yogitoes+ Camo Elderberry
 • Velký ručník na jógu se silikononovými body Manduka yogitoes+ Camo Elderberry
Yogitoes+ je dokonalý společník pro Vaše jógové lekce - je lehký, velmi skladný a na spodní straně má silikonové body, které Vám 100% zabrání v podkluzování. Navíc je velmi savý, takže pohltí až o 50% více potu (ve srovnání s konkurencí) - nezáleží na tom, jak moc se potíte. Každý ručník yogitoes+ je vyroben z 11 spotřebitelsky recyklovaných plastových lahví, které přispívají ke snížení miliard vyhozených lahví každý rok a tisíce let, které se rozkládají. Ideální pro hot jógu nebo jakékoli propocené cvičení a dostatečně odolné, abyste si je vzali kamkoli: na pláž, do posilovny, pilates nebo cestování. Potiskem s nápisem "Manduka" dáte jasně najevo, že Vám záleží nejen na kvalitě, ale také na životním prostředí.
Další informace 
Výrobce: 
1 660,00 Kč
Dostupnost: 
Skladem
Ve čtvrtek 7.7.2022 u vás doma [Více v Poštovné a doprava]
doprava zdarma
-+
 • Parametry
 • O značce
 • Chci se zeptat...

Rozměry: 0,65 kg,
Hmotnost: 173 cm délka, 61 cm šířka

Recyklované plastové lahve nebo třeba rýžové slupky. I z takových materiálů může vzniknout jógový ručník. yogitoes® takto upozorňuje na důležitost recyklace.

Po celé spodní straně ručníků yogitoes® jsou rozmístěné patentované silikonové protiskluzové body, takže ručník zůstane na svém místě, ať už jógujete na jakémkoliv povrchu.

Protiskluzové vlastnosti ručníku nejvíce vyniknou ve chvíli, kdy se začnete při lekci jógy potit. Pokud chcete ručník rozprostřít na jógamatku ještě před začátkem lekce (tedy dřív než se začnete potit), pak doporučujeme navlhčit jej vodou.

S výběrem a správným používáním ručníku vám pomůže náš článek.

 • Super absorbční ručník z recyklovaných materiálů proti podkluzovaní rukou a nohou během intenzivního cvičení
 • Hygienická vrstva při cvičení na vypůjčených jógamatkách v jógových studiích
 • Patentované silikonové protiskluzové body po celé spodní straně ručníku - drží na všech površích
 • Na výrobu každého ručníku je potřeba 8 recyklovaných plastových lahví, nebo třeba pryžový granulát, recyklovaná pěna EVA a rýžové slupky
 • 50% recyklovaný polyester, 40% nový polyester, 10% nylon
 • Skvělý na cestování
 • Se symbolem/kolečkem, které můžete při cvičení využít také jako drishti - směr pohledu
 • Bez těžkých kovů a bez AZO barviv
O Manduce

Manduka jógou zkrátka žije. Vybavení na jógu, které vyrábí, je promyšlené do posledních detailů, včetně nápaditého a inspirativního designu! Středobodem její filozofie je ale ekologická odpovědnost. Manduka při výrobě nepoužívá žádné toxické látky a kdykoli je to možné, pracuje s přírodními, recyklovatelnými anebo biologicky rozložitelnými materiály. A jak to vlastně celé začalo?

Před více než 10 lety navrhl architekt a jógín Peter Sterios jednoduchou černou elegantní jógamatku (dnešní Black Mat® PRO). Ta mu poskytovala dokonalou stabilitu, kterou při praktikování jógy hledal. O svůj úžasný objev se chtěl podělit s ostatními, a tak novou jógamatku poslal darem všem mistrům jógy, kteří ho v životě inspirovali - jako vyjádření své úcty a poděkování. Tito učitelé se o skvělou jógamatku dál dělili se svými studenty a nová společnost, Manduka, byla na světě!

Název Manduka je odvozen od jógové pozice „žába“ – Mandukasana

Dotaz k produktu

Dotaz k produktu Velký ručník na jógu se silikononovými body Manduka yogitoes+ Camo Elderberry