Kaučuková jogamatka Manduka eKO Lite™ Mat 4 mm Acai Midnight LONG

Kaučuková jogamatka Manduka eKO Lite™ Mat 4 mm Acai Midnight LONG
 • Kaučuková jogamatka Manduka eKO Lite™ Mat 4 mm Acai Midnight LONG
 • Kaučuková jogamatka Manduka eKO Lite™ Mat 4 mm Acai Midnight LONG
 • Kaučuková jogamatka Manduka eKO Lite™ Mat 4 mm Acai Midnight LONG
 • Kaučuková jogamatka Manduka eKO Lite™ Mat 4 mm Acai Midnight LONG

Je nejmladší ze všech podložek od Manduky, ale rovnou sbírá všechny plusové body a je ještě delší! Od starších a osvědčených totiž zdědila ty nejlepší vlastnosti. Její povrch zaručuje bezkonkurenční neklouzavost dokonce i při silnějším pocení, jógování na ní je komfortní, zároveň si ale udržela slušnou transportní váhu: 2,2 kg. Představujeme vám novou eKO Lite® Mat 4 mm ,s délkou 200 cm - bez kompromisů!

Další informace 
2,5 kg 4 mm Prodloužená 200 x 61 cm
Výrobce: 
2 310,00 Kč
Dostupnost: 
Skladem
Ve středu 22.5.2024 u vás doma [Více v Poštovné a doprava]
doprava zdarma
-+
 • Parametry
 • Péče a použití
 • O značce
 • Chci se zeptat...

Prodloužený rozměr: 2,5 kg, 200 cm délka, 61 cm šířka, 4 mm tloušťka

Textura horní vrstvy je designovaná jako rozvířená vodní hladina. Má uzavřenou buněčnou strukturu, díky níž do jógamatky neprosákne žádná vlhkost, tedy ani pot. To je skvělé z hygienických důvodů, uvnitř se tím pádem nemnoží žádné bakterie a podložka se snadno čistí.

Při výrobě jógamatek eKO se používají výhradně netoxická změkčovadla. Neobsahují tedy žádné chemické pěnotvorné prostředky ani žádná AZO barviva. Až vám jednou tato jógamatka doslouží a skončí někde na skládce, nezůstane po ní ani památky, kompletně se rozloží. Do té doby ale máte spoustu času!

 • eKO Lite® Mat 4mm je příjemným kompromisem mezi komfortní eKO® Mat (5 mm) a jógamatkou vhodnou i na přenášení eKO Lite® Mat 3 mm
 • Neklouzavost i při silnějším pocení
 • Výborná přilnavost na nejrůznějších površích
 • Podložka může mít po vybalení kaučukový odér (jde o přirozenou vlastnost kaučuku), brzy však odezní
 • Podložka z přírodního materiálu - vyrobeno z biologicky rozložitelného kaučukovníku sklizeného mimo Amazonský prales
 • Na 4letém vývoji podložek řady eKO se podíleli přední jógoví profesionálové
 • Neobsahuje PVC a při výrobě nebyla použita žádná toxická změkčovadla

Technologie tří vrstev pro optimální kombinaci přilnavosti, odolnosti a protiskluzového povrchu:

Horní vrstva - přilnavost a dlouhá životnost Textura horní vrstvy představuje rozvířenou vodní hladinu. Díky uzavřené buněčné struktuře dovnitř neprosákne žádná vlhkost, tedy ani pot. Nemnoží se v ní žádné bakterie a snadno se čistí.

Spodní vrstva - protiskluzový povrch Spodní vrstva je silnější, tvoří jakýsi "polštář" pro ochranu vašich kloubů. Zároveň má otevřenou buněčnou strukturu, která zaručí skvělou přilnavost na nejrůznějších površích.

Prostřední vrstva - odolnost proti deformacím Střed jógamatky je vyroben z biologicky rozložitelné směsi bavlny a polyesteru. Všechny tři vrstvy se dohromady spojují tepelným procesem. Při výrobě tedy nejsou potřeba žádná toxická lepidla.

Podložka může mít po vybalení kaučukový odér (jde o přirozenou vlastnost kaučuku), brzy však odezní. Doporučujeme ze začátku nechávat jógamatku rozloženou a pravidelně ji čistit. Mírná změna barvy může být vedlejším efektem toho, že se na výrobu podložek řady eKO používá přírodní kaučuk. Aby jógamatka zůstala co nejdéle v perfektním stavu, dodržujte prosím následující doporučení.

PRO DENNÍ PÉČI: Nastříkejte na povrch podložky po každém cvičení čistič Manduka Mat and Refresh. Čistým hadrem setřete dosucha než podložku budete rolovat, nebo používat.

PRO MĚSÍČNÍ PÉČI: Ošetřete podložku čističem určeným přímo pro kaučukové podložky Manduka Natural Rubber Yoga Mat Restore jednou měsíčně. Nechte jej 5 minut působit a pak použijte čistý hadr a podložku jemně vytřete. Než podložku složíte nebo ji budete používat, nechte ji uschnout.

PRO DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ: Použijte Botanický čistič od Manduky, více instrukcí přímo u produktu

Skladování: Srolujte podložku spodní vrstvou (bez textury) dovnitř. Tím docílíte toho, že vám pak při cvičení nebudou překážet rohy podložky, nebudou se samovolně stáčet vzhůru.

 • Nevystavujte podložku nadměrnému slunečnímu záření.
 • Podložku neperte v pračce, poškodíte podložku a zvýšíte její opotřebení
 • Podložku nenamáčejte ani neponořujte do vody
 • Na podložku nepoužívejte solnou lázeň (tato je doporučovaná POUZE pro podložky z řady PRO)
 • Pokud cvičíte v horkém prostředí, může docházek ke ztrátě pružnosti (kaučuk se vysušuje), proto doporučejeme podloižku častěj ošetřovat čističem Manduka Natural Rubber Yoga Mat Restore, aby došlo k zachování vlastností podložky
 • Vždy se ujistěte, že podklad na kterém cvičíte je suchý - mokrá podlaha, nebo mokrá podložka může způsobit změnu zabarvení podložky a skvrny na podlaze
O Manduce

Manduka jógou zkrátka žije. Vybavení na jógu, které vyrábí, je promyšlené do posledních detailů, včetně nápaditého a inspirativního designu! Středobodem její filozofie je ale ekologická odpovědnost. Manduka při výrobě nepoužívá žádné toxické látky a kdykoli je to možné, pracuje s přírodními, recyklovatelnými anebo biologicky rozložitelnými materiály. A jak to vlastně celé začalo?

Před více než 10 lety navrhl architekt a jógín Peter Sterios jednoduchou černou elegantní jógamatku (dnešní Black Mat® PRO). Ta mu poskytovala dokonalou stabilitu, kterou při praktikování jógy hledal. O svůj úžasný objev se chtěl podělit s ostatními, a tak novou jógamatku poslal darem všem mistrům jógy, kteří ho v životě inspirovali - jako vyjádření své úcty a poděkování. Tito učitelé se o skvělou jógamatku dál dělili se svými studenty a nová společnost, Manduka, byla na světě!

Název Manduka je odvozen od jógové pozice „žába“ – Mandukasana

Dotaz k produktu

Dotaz k produktu Kaučuková jogamatka Manduka eKO Lite™ Mat 4 mm Acai Midnight LONG

Hodnocení zákazníků

 • Expresné vybavenie objednávky a tiež doručenie tovaru
Ověřený zákazník, před 3 týdny
 • Rychlé doručení, kvalitní oblečení
Ověřený zákazník, před 2 měsíce
"Vše rychlé, bezvadné"
Ověřený zákazník, před 2 měsíce